logotype

Prihláste sa

Rubín

rubin-100x88 optRUBÍN PRE ZVÝŠENIE FYZICKEJ ENERGIE

Rubín je ovládaný Slnkom, najväčším producentom životnej energie, bez neho by nebolo života na Zemi. Solárnu energiu potrebujú rastliny na svoju výživu, rast, produkciu fosílnych palív, pre kolobeh vody v prírode a pre život všeobecne. Slnečné lúče majú antiseptický účinok a vytvárajú vitamín D.

Avšak príliš veľa slnečného svetla môže viesť k spáleniu pokožky a k rakovine kože. Izba bez riadneho vetrania a ventilácie s nedostatkom čerstvého vzduchu, často hovorí v prípade zdravia sama za seba. Ak chceme prijať silu slnka, musíme nosiť rubín.

rubin-nerast-original 200x150optTrubin-nerast-200x150 opten priťahuje červené kozmické lúče, ktoré symbolizujú pozitívnu životnú silu. Vibrácie emitované z kameňa revitalizujú myseľ a telo. Málo energie, nedostatok vôle, zlá koncentrácia, malé nadšenie sa aktivuje tmavou červenou farbou kameňa, ako je rubín alebo jej náhrady, ako sú červený granát, červený achát alebo červené zirkóny.

Červená farba má blahodarné účinky na obehový systém, detoxikuje krvný obeh záporných iónov, tým že dodáva kladné ióny. Ľudia si uvedomujú, že v živote majú svoje ciele a ambície. Zvyšovanie koncentrácie, očistenie zraku, jeho zrelaxovanie a nabitie energiou je výsledkom vibrácií, ktoré prechádzajú cez obehový systém človeka, ktorý rubín nosí. Ten sa nazýva kameň života.

Používajte najdokonalejší rubín, ktorý môžete zohnať. Chybné rubíny alebo niektoré z jeho náhrad by nemali mať dymovú farbu, nemali byť prasknuté, rozštiepané a nemali by mať žiadne chyby.

Náhrady rubínu sú český granát, karneol, achát a červený zirkón.

zasnubny-prsten-biele-zlato-rubin-diamanty-200x200 opt

zlom-strany

Zlato v šperkoch je cennejšie ako peňažné investície

Výskum ukázal, až 14% Britov si kúpili zlatý šperk ako investíciu do budúcnostiza posledných 12 mesiacoch, zatiaľ čo 6% si vymenili svoje šperky za peniaze alebo sa podieľali na tzv. bling-a-buy party.

Práve Londýnčania stavili na zlato ako investíciu najviac, až 27% opýtaných v v prieskume Esure home insurance si zakúpilo investičné zlato v priebe

Čítať ďalej...

Pápež František sa prihovoril za rozvedených veriacich

Rozvedeným ľuďom treba pomáhať, aby nezanevreli na vieru, povedal pápež pred poľskými biskupmi.

VATIKÁN. Katolícka cirkev by mala zabezpečiť, aby sa rozvedení ľudia necítili vylúčení z náboženského života, povedal v piatok pápež František.

"Vyzývam duchovných, aby si položili otázku, ako môžu pomôcť ľuďom, ktorí sa v takejto situácii ocitli," vyjadril sa pápež o rozvedených veriacich pred delegáciou poľských biskupov.

Malo by sa im pomáhať aj preto, aby "nezanevreli na svoju vieru a mohli v

Čítať ďalej...

Ako má vyzerať zásnubný prsteň

Ako sme už viackrát spomínali, výber toho správneho zásnubného prsteňa môže byť náročný. Ako prvé sa oboznámte s terminológiou, ktorú používajú predajcovia, aby opísali rôzne vlastnosti prsteňa.

Okrúhla časť prsteňa je vyrobená z drahých kovov ako zlato, striebro alebo platina. Farba záleží len na Vás. Zlato môže byť v prirodzenejšej žltej farbe alebo v...

Čítať ďalej...